Jednotlivé projekty realizujeme s laskavou podporou partnerů, jejichž loga vidíte na této stránce. Pokud vás naše činnost zaujala a měli byste zájem nás podpořit, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.

Konrad-Adenauer-Stiftung je německá politická nadace, jejímž úkolem je uchovávání duchovního dědictví prvního německého spolkového kancléře Konrada Adenauera. Základními principy jsou svoboda, spravedlnost, solidarita a subsidiarita. Hlavním posláním Konrad-Adenauer-Stiftung je podpora křesťansko-demokratických hodnot v politice i ve společnosti, posilování demokracie a právního řádu, podpora evropské integrace, zintenzivnění transatlantické spolupráce a rozvojová spolupráce.

.

Wilfried Martens Centre for European Studies je politickou nadací Evropské lidové strany. Nadace byla založen pod názvem Centrum pro evropské studie. Na počest svého zakladatele byla v roce 2014 přejmenovaná na Wilfried Martens Centre for European Studies. Jejím posláním je nabídnout lidem pomoc při formulování nových a efektivních politických možností, což pomůže EU stát se silným hráčem, spolehlivým transatlantickým spojencem a lepším propagátorem demokracie.

Hanns-Seidel-Stiftung byl založen v roce 1967 jako politická nadace, která má za cíl podporovat politické vzdělávání. Její projekty se zaměřují na posilování občanské společnosti, zapojování občanů a posilování právního státu a vzdělávání. Heslem nadace je „Ve službě demokracii, míru a rozvoje“. Nese jméno někdejšího předsedy CSU Hannse Seidela.